Producent POS oferuje rozwiązania dla restauracji

Producent POS oferuje rozwiązania dla restauracji
Każdy właściciel restauracji zastanawia się, co zrobić aby jego lokal dobrze się rozwijał i przyciągał coraz większą ilość klientów. Duża ilość klientów jednak nie wystarcza. Kluczem do sukcesu są zadowoleni klienci. Tacy, którzy zostaną przywitani przez miłą obsługę, nie będą musieli długo czekać na swoje zamówienie i otrzymają smaczne danie, przygotowane specjalnie dla nich zgodnie z ich upodobaniami. Taki klient z pewnością do nas wróci, a niewykluczone również, że poleci nas swoim znajomym.

Co zrobić jeśli jest wielu klientów i kolejki są duże?

Co jednak zrobić, kiedy mamy masę klientów a obsługa robi co może aby podołać zadaniu obsłużenia ich, jednak mimo wszystko nie zawsze udaje im się zareagować na czas, a nierzadko też zdarzają się sytuacje, że obsługa w natłoku zamówień, pomija danego klienta.

Na szczęście możesz zaradzić tej sytuacji

Producent POS przewidział tego typu sytuacje, dlatego system ten wykrywa stoliki, przy których nie odnotował reakcji obsługi przez 20-30 minut po przyjściu klienta i alarmuje o tym fakcie kelnerów, którzy mogą podejść i odebrać zamówienie. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla obydwóch stron, ponieważ obsługa nie pomija w ten sposób żadnego z nowo przybyłych gości. Dodatkowym atutem systemu POS, jest kolejność realizowania zleceń i wydawania dań. Zlecenia są realizowane od razu po wysłaniu zamówienia przez kelnera do kuchni i wydawane zgodnie z tą kolejnością. Dzięki temu żaden klient nie czeka na swój posiłek zbyt długo.

Jakie jeszcze funkcje ma system POS?

Warto wspomnieć, że jeśli klient ma jakieś dodatkowe życzenia czy uwagi dotyczące jego zlecenia, kelner może je dopisać do zamówienia, tak aby klient otrzymał dokładnie takie danie jakiego oczekuje. Jest to bardzo przydatne kiedy klient ma alergię na dany składnik, lub po prostu go nie lubi. System POS posiada również możliwość dzielenia restauracji na sekcje takie jak taras, parter, sale czy piętra. Znacząco ułatwia to zadanie obsłudze. Dzięki temu kelnerzy nie muszą biegać po wszystkich piętrach ze swoimi zleceniami. Szybka obsługa poza smacznymi daniami jest gwarancją sukcesu w branży gastronomicznej. Jak widać producent POS pomyślał o wielu rzeczach.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://fapa.pl/warto-postawic-szkolenia-jira
http://rzufiki.pl/dlaczego-kaski-motocyklowe-zaopatrzyc-sie-kazdy-motocyklista
http://metal-system.biz.pl/sklep-motocyklowy-tez-dla-osob-ktoree-jedza-skuterami
http://bila.slask.pl/jak-mozesz-szybko-zamowic-jedzenie-pomoze-ci-w-tym-aplikacja-zamawianie-jedzenia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s